Kvar na PC-u | GamersCyber.com

Registracija Zaboravio password?

Odgovori

18.04.2017 - 21:32 - 22 pregleda - 9 odgovora

Silicifeid

Bodova: 305

Imam velik problem do prije 2 godine na PC-u mi se bluescreen posao pojavljivat gdje sam otkrio da je problem pravio RAM ubacio sam novi .Nakon godinu i pol pokvarila mi je se napojna gdje sam ju zamjenio s novom TT TR2 450W Bronze. Napojna mi je super radila ali mi je se desio novi problem gdje mi je se u medjuvremenu spalila jedna od plocica RAM-a.OK prihvatio sam situaciju da sam izgubio jendog clana iz pc-a ali da stvar jos bude gora prije mjesec i pol pocela mi se desavat cudna stvar na kompu.Situacija je totalno zbunjujuca PC radi savrseno na obicnim igricama, ali kad je u pitnaju neka zahtjevnija igrica gdje bi moj kompjuter imao zadovoljavajuce specifikacije restartuje se, sto znaci da mi komp radi extra na obicnim igricama ali kad je u pitanju neka zahtjevnija nakon 5 min. igranja on se restartuje.Svi koji ste vidjeli ovo pomagajte.

PC specifikacije:
CPU: Intel core 2 quad CPU Q6600 2.40 GHz 2.40 Ghz Memory: 4 GB DDR2 GPU:AMD Radeon R7 200 Series PSU: TT TR2 450W Bronze

1

icosoul_eclipse

Bodova: 1766

Trk u servis nek vide oni sta je problem.

PREPORUKA :

Uzmi neki solidan i3 processori nisu skupi sada:)

Pozz

icoMUXY

Bodova: 700

Provjeri tremperature komponenti kada si u igrama sa nekim programom za mjerenje tremperatura. Moguce da je do toga jer se racunar preventivno restartuje na odredjenoj temperaturi da ne bi doslo do ostecenja komponente/komponenti

icoSilicifeid

Temperatura je sasvim ok cak sam stavljao i termalnu pastu na CPU ali i dalje problemi.Pomagajte!

Post editovao Silicifeid - 20.04.2017 - 03:04:17

icoMageizzy

Bodova: 13

Probaj update drivere za graficku, a moguce je i da ti je graficka kartica pri kraju.

icoSilicifeid

Sto se tice drivera sve je super ,a graficku sam uzeo novu prije 2godine tako da sumnjam da onda pravi problem

icoMageizzy

Bodova: 13

Silicifeid je napisao/la:

Sto se tice drivera sve je super ,a graficku sam uzeo novu prije 2godine tako da sumnjam da onda pravi problem

Drug auto od 100 000 se moze pokvarit za par mjeseci, kamo li graficka.
Nadam se da ti nije do graficke, al nije isljuceno.

Probaj ga rastaviti, detaljno ocistiti, zamjeni bios bateriju... Taj kvar je jako problematican, niko ti ne moze reci tacno sta je u pitanju...

icoSilicifeid

Rastavljen i ociscen do najmanjeg detalja bios baterija promjenjena ali jos uvijek sve isto

ico000111_

Bodova: 230

.. ma na kraju krajeva ni gpu ni psu ne mora pravit problem.. moze pravit problem i maticna ... uradi nekakav hardcore test gpu-a i cpu-a .. ako odradi bez gasenja i greske .. maticna(ne daje dovoljno struje ili pri loadu sjebe napon .. sve je moguce) ili psu prave problem:)

icoNerevar

Bodova: 5

Restartuje ti se zato sto ti se pregrijava cpu ili gpu promjeni pastu na procesoru obavezno ako ti ej grafa novija na gpu ne moras. probaj to mislim da ti je pregrijavanje problem i skini poklopac ako je neka bas zatvorena centralna

1

Odgovori