Diskusija - GamersCyber | GamersCyber.com

Registracija Zaboravio password?

Odgovori

13.05.2017 - 11:56 - 45 pregleda - 16 odgovora

soul_eclipse

Bodova: 1766

Ovde mozete pisati o sve i svacemu:D

Imam jedno pitanje za vas da li da dozvolimo WAREZ sadrzaj na sajtu ??

Ima li neko da bi sredio malo sajt npr da skroz desno budes INDEX sadrzaj da popunimo skroz stranicu ovako nesto :

Mnogo ljepse bi izgledalo.

I da ubacimo recenziju ako imate koga da bi sredio malo sajt pisite ovde.

Post editovao soul_eclipse - 13.05.2017 - 12:05:29

Post editovao soul_eclipse - 13.05.2017 - 11:05:58

1 2 +

icosoul_eclipse

Jos da napomenem da ne reklamirate sajt na Gamers.ba FB grupi.

Enis mi je to pisao da ne reklamiramo tamo i ja cu to da ispostujem tako da znate.

Post editovao soul_eclipse - 13.05.2017 - 12:05:04

icoAdeminho

Bodova: 141

Ma dozvoliti warez, malo ilegale xd.

Cuj, nemoj ovdje reklamirati GC, sta to kada mu nestane para da moze vratiti GBA pa probati opet uzimati.

ico000111_

Bodova: 230

sto se tice wareza ne znam, a sto se tice dok drugog.. jbg kao sto sam ti nap u gb a i ovde ljudi da vide..
Valjda ne vidi sebe tu .. msm neku korist pa onda mu to ne odgovara.
Al jbg, volio bi gc da uspije al treba mu neka atrakcija nesto preko neceg da se promovise... pun *cvije?e* foruma i pisanih tutorijala iskreno..
Preko recenzija, gameplajeva .. preko toga bi mogao biti popularan forum a ovako... tesko ..

Ovo je moje misljenje, jer prije je bilo mnogo drugacije, al sad je ja msm ovako kako sam gore nap .

icosoul_eclipse

000111_ je napisao/la:

sto se tice wareza ne znam, a sto se tice dok drugog.. jbg kao sto sam ti nap u gb a i ovde ljudi da vide..
Al jbg, volio bi gc da uspije al treba mu neka atrakcija nesto preko neceg da se promovise... pun *cvije?e* foruma i pisanih tutorijala iskreno..
Preko recenzija, gameplajeva .. preko toga bi mogao biti popularan forum a ovako... tesko ..

Ovo je moje misljenje, jer prije je bilo mnogo drugacije, al sad je ja msm ovako kako sam gore nap .

Mario radi nesto nazalost nema puno vremena ali sajt bi trebao biti tip top:D

Do tada bi volio barem neko da uradi kategoriju RECENZIJE.

Post editovao soul_eclipse - 13.05.2017 - 08:05:11

icoAdeminho

Bodova: 141

Koji je ono lik snimao Fifu na pocetku GC-a bio pravo zanimljiv lik, snima li jos?

Post nagrađen +10 bodova

icosoul_eclipse

Ademinho je napisao/la:

Koji je ono lik snimao Fifu na pocetku GC-a bio pravo zanimljiv lik, snima li jos?

Evo ga @vedadeee

Imao je mali problema sa kompom ja mislim da ce uskoro poceti snimati jer momak stvarno ima potencijala:D

icovedadeee

Bodova: 608

Tu sam i ja! Crko mi kompjuter,zato me i nije bilo. Ako ima ko i cs go da igra bujrum:)

Post nagrađen +10 bodova

icosoul_eclipse

000111_ je napisao/la:

Realizovat cemo nesto samo polako kada @unm4sk bude slobodan vidjet cu sta on moze da uradi ipak je taj momak cudo:D

icoedd3n

Bodova: 17

Promeni ovo smece od logo-a pliz xD

ico000111_

Bodova: 230

soul_eclipse je napisao/la:

Realizovat cemo nesto samo polako kada @unm4sk bude slobodan vidjet cu sta on moze da uradi ipak je taj momak cudo:D

brt i ja streamam kad imam vremena i to lol.. pomalo imam i face cam dobar mic. al nmg sam ne znam sta da pricam .. pa kad igram sa jaranom onda i streamam.. sad mi dobar upload .. pa mogu..

Treba nesto preko neceg kao sto sam gore nap da se skonta..
Neki srednji youtuber gamer kako vec da se to izreklamira nesto .. da stoji watermark u videu ..
Giveaway preko nas nesto znas o cemu ti pricam nisi glup ..

Post nagrađen +10 bodova

1 2 +

Odgovori