Long time no see | GamersCyber.com

Registracija Zaboravio password?

Odgovori

02.08.2017 - 14:37 - 30 pregleda - 9 odgovora

NightWalker

Bodova: 1547

Dje ste ljudi šta ima.

Evo da se i ja javim nisam bio tu nekoliko mjeseci, iliti 30 sedmica, ne mogu ni da sračunam.
Sta ima novo kod vas, sta se desilo sa g.ba? Cuo sam da je neki backup rikno.
Kod mene nista specijalno osim ove fkin vrucine.

Ali eto nekako se gura.

Dobio sam sina prije 7 mjeseci, za one koji ne znaju, eto , oldsqhl gamer sad ima i sina koji ce da rastura na gaming sceni abd:)

Sta i kako napreduje ova mala komuna, dokle se stiglo, kakvi su planovu @soule_eclipse jesi li ziv:)

Veliki pozdrav za vas sve, uskoro cu da počnem sa nekim yt tutorialima, pa eto iskreno se nadam da cim ufatim slobodnog vremena cu da počnem da pisem i snimam.

Ako neko ima neki prijedlog neka kaze, inace snimat cu neke ono oldschool tutoriale, o igricama starim, starim programima koji su nam nekada koristili i slično.

1

icoAdeminho

Bodova: 140

Pozdrav, pozdrav.

Da mali bude pravi gamer haha, postavi nam ovako link kad izacis koji klip.

icoNightWalker

Ademinho je napisao/la:

Pozdrav, pozdrav.

Da mali bude pravi gamer haha, postavi nam ovako link kad izacis koji klip.

Imam u planu nesto da barem pokušam da snimim, da makar nešto ostavim i amanet generacijama koje dolaze, iako te nadolazeće generacije nikada nece upamtiti ono moje/naše vrijeme koje smo mi imali u samom vrhuncu kada je gaming scena bila bas zagrijana. Neki ce se sjecati neki ne, tako da ono, imam neki plan, sad da li ce uspjeti ne znam, ali iskreno ne košta me ništa da pokušam. Za sada imam jedan video koji sam radio ali to je ono probni da vidim kako sve funkcioniše.:)

Iskreno rečeno, nemam iskustva nekog niti imam taj feeling pričati u kameru, malo mi djeluje morbidno, ono treba se naviknuti pričati u drugom i trećem licu, i pričati naravno u kameru ili eventualno iza kamere snimati nesto, bas je ono tricky:D

Uglanvom evo da podijelim video koji sam davno radio za firmu u kojoj radim, nista specijalno cisto savijanje aluminijskih profila:)

Firma se inače bavi mašinskom obradom metala, kao i savijanjem limova:)

Mozda vidim da mi neko uradi neki extra logo za firmu:)

Pretpostavljam da si mlad, i da ne pamtiš dosta toga šta se dešavalo proteklih 13 godina na našoj bosanskoj gaming sceni, kao i na starom forumu koji je eto igrom slučaja izgubljen nazalost.

Bilo bi dobro kada bi ovdje bilo neke starije generacije pa da skupa mozemo da se podsjetimo nekih starih dobrih momenata, ako neko ima slika kakvih ili nesto slično, da napravimo neki in memoriam, ili tako nesto pa da brate prodiskutujemo sta se sve desavalo, bilo je i smijeha, i svega.

Ako se nađe neko stariji nek posta napravit cemo neku old school sekciju:)

Post editovao NightWalker - 03.08.2017 - 07:08:33

icoMadoxx

Bodova: 134

Nista gore nego kada te pukne nostalgija za starim druzenjima:D

Iako spadam u generaciju friskih gejmera, ostaje lijepa uspomena sa sa:mp i minecraft servera, kanter mikseva i slicnog. Sati i sati provedeni u ovakvim igrama, zaista promjene covjeka (dijete), brze shvatas neke stvari i po meni brze postajes zrela i citava osoba.

Sve u svemu, mogu misliti kako je to bilo prije 10 - 15 godina, kada ste vi pocinjali ta neka prva druzenja preko dial up konekcija:D

Uzivajte narode, voli vas medoxoxox

icoAdeminho

Bodova: 140

Pripadam ovim mladim, ali eto bio sam na gba 4 godine, i moderator bio. Ipak ima tu nekih sjecanja sa chata, do zore, a i dosta fine raje se upoznalo, igrica tamo vamo. Steta sto to nesta ali sta je tu je, nego "Medoxe", kada cemo fekšnsa raspucat hahaha.

icoalko176

Bodova: 213

Opa. Ni je ni mene bilo više mjeseci ovde. Nisam baš ni pomišljao da je ovaj sajt još uvijek živ, ali eto, sjetih se da vidim.
Lijepo je vidjeti da se ovo još drži xD

icoNightWalker

alko176 je napisao/la:

Opa. Ni je ni mene bilo više mjeseci ovde. Nisam baš ni pomišljao da je ovaj sajt još uvijek živ, ali eto, sjetih se da vidim.
Lijepo je vidjeti da se ovo još drži xD

Obzirom da gba nema vise, i sumnjam iskreno da ce se ista napraviti po tom pitanju, zasto ne nastaviti druzenje ovdje ?

icosoul_eclipse

Bodova: 1007

Sin ce aBd PESA i FIFE da igra:)

Ziv sam druze tu i tamo udjem,sto se tice naseg mini communitya nista se trenutno ne desava,ima dosta posla eh sad nema niko da pomogne ugl su zauzeti ljudi najvise mislim na Maria njegova tema ako nisi vidio :

http://www.gamerscyber.com/forum/470/1/-gc-recode

Sto znaci da trebamo na novo raditi ali hajde snaci cemo se nekako:)

Uvijek se nadam da ce nekako gamers.ba proraditi..

Kada pocnes snimati izbacuj redovno radove ovde:) nekad nas spmeni u klipuxD

Snimaj nekad vlogove pored tutorijala.

icoMorgaN

Bodova: 701

:D djesi setac kuco stara :D

icoAsylah

Bodova: 422

*cvije?e* vas dan sta se dešava ovdje?! Sto mene niko nije obavjestio da se ovdje šara??

Čestitke Night! Sve najbolje!

Post editovao Asylah - 05.09.2017 - 12:09:04

1

Odgovori