GC - Community | GamersCyber.com

Registracija Zaboravio password?

Odgovori

09.08.2017 - 18:22 - 21 pregleda - 8 odgovora

EU41A

Bodova: 5

Pozdrav gameri !!!

Surfajuci google-om naletim na ovaj gaming sajt ,posjeti me na g.ba ajde reko da se registrujem ..

Vidim ima stari clanova sa g.ba.

Imam par prijedloga jer ovaj sajt može itekako uspjeti.

Prijedlozi :

- Obavezno redizajn uraditi,nesto na ovaj fazon g.ba jer nama to fali u BiH. Ne mora biti nista specijalno,ili da jednostavno odrade ovaj CMS kako treba,ukinuti skinove a ostaviti samo jedan i ostale nepotrebne stvari ukloniti.
- Napraviti fb page i boostati ga,boost je 2 dolara a itekako može pomoći
- Giveaway
- PUGB,CS : GO server obavezno

Ostalo mi je ok.

Ja vam mogu pomoci oko Giveaway tj svaku ama bas svaku igru mogu obezbjediti.Ako nekoga nadjem da pomogne oko sajta napisat cu temu.

Znaci ovom sajtu je jedina mana sto ga niko ne održava a steta bi bilo da nam propadne i ova zajednica jer mi nekog gaming portala u BiH nemamo.

@soul_eclipse

Napravi GamersCyber YT kanal nadji nekolio ljudi koji ce ga voditi sa sobom i to bi bio pun pogodak za ovaj gaming portal.

Izvinjavam se zbog gramatike pisem sa moba jeeedva xD

Post editovao EU41A - 09.08.2017 - 06:08:27

1

icoNightWalker

Bodova: 1547

Dobro bi došla neka reinkarnacija nekog gaming portala poput gamers.ba ...

icosoul_eclipse

Bodova: 1007

Kada bi ovo ubacio nebi mogli birati skinove tj samo bi mogli ovaj sto je na slici koristiti.

Ako se vecini svidi mogu ja ovo ubaciti:)

ico000111_

Bodova: 203

soul_eclipse je napisao/la:

Kada bi ovo ubacio nebi mogli birati skinove tj samo bi mogli ovaj sto je na slici koristiti.

Ako se vecini svidi mogu ja ovo ubaciti:)

stavljaj.. odma:D

icosoul_eclipse

000111_ je napisao/la:

stavljaj.. odma:D

Imaju samo neke sitnice da se odrade,moram naci nekog i to je to.

I meni mnogo ljepse izgleda nego ovaj:)

ico000111_

Ima dosta tih postova gdje sam ja pisao, mada oko toga treba dosta truda i mnogo da se radi i najbitnije sto se treba znati da ne moze se nista brzo postici.

Kao sto sam i prije rekao, otvaranjem i radom na yt kanal ce biti duplo lakse podici portal.
Uvodjenjem giveawayova.. milion stvari na gearbestu,ebayu ili slicno moze se jeftino nafatat a da djeca do 15 god to zele.

ovo se trebalo dok se bilo na g.ba i pocelo je nesto, al tu je svako zelio deblji kraj da izvuce, a portal je imao prejak potencijal da napravi buum.

mi smo bili jaci od hcl i pcaxe.. ljudi su uz pomoc yt se podigli na veci nivo.
Eh i nama je to falilo..
Samo sto kod nas nije bilo reda nikakvog. I ako ga ovde ne bude bilo ako se ikad ista pocne onda ce isto zavrsiti kao i gba.. (tacnije nece nista ni poceti ak tako bude)

icoMadoxx

Bodova: 134

Ubacujte skin i samo naprijed.

Btw. prije par sedmica vidio sam da je slobodna gamers.ba domena i mislio je kupiti da pokrenemo nesto jako i zajednicko, medjutim sada vidim da je neko pametan ueltio prije mene:D, ali ajde valjda ce se napraviti nesto pametno...

ico000111_

Madoxx je napisao/la:

Ubacujte skin i samo naprijed.

Btw. prije par sedmica vidio sam da je slobodna gamers.ba domena i mislio je kupiti da pokrenemo nesto jako i zajednicko, medjutim sada vidim da je neko pametan ueltio prije mene:D, ali ajde valjda ce se napraviti nesto pametno...

mogu pretpostaviti ko je i kupio mada .. vjeruj mi sad da krenemo na gc da radimo aktivno a znamo da necemo logicno jer svako svoje ganja posao kuca zena djeca skola fax . piicke materne..

Svi smo pa cak i ja mozda jaki na rijecima svi znamo pametovat, al kad treba radit ulozit niko nista...
Da krene neko nesto vjerovatno bih se i ja prikljucio..

icosoul_eclipse

Da vas obavjestim samo da Mario radi na novom cmsu,eh sad me slusajte ko je voljan samnom da nastavi da vodi gamers neka mi se javi:)

Vrijeme je da dignemo ovo.

1

Odgovori