Moja verzija gamersa | GamersCyber.com

Registracija Zaboravio password?

Odgovori

14.08.2017 - 11:53 - 43 pregleda - 24 odgovora

Cole

Bodova: 5

Poz svima ja sam stari clan g.ba i nedavno sam saznao da je orginalni g.ba ugasen. Naletim na ovu verziju i bilo mi je jako drago da neko opet pokusava okupit staru raju itd. Ne znam ko vodi gamerscyber.com ali svaka cast ekipi. :)

Nedavno sam poceo praviti svoju verziju gamersa jer sam citavo djetinstvo proveo na njemu od samog nastanka. Pravim taj site ne kako bi oteo membere ili razvio neki vid biznisa, vec kao svoj privatni projekat koji ce biti dio mog portfolia. Mislio sam ako se ta verzija svidi momcima koji vode ovaj cyber ili staroj ekipi g.ba ja bi ga rado poklonio pa nek ga oni i dalje vode. Ako to nije slucaj i ako moja verzija ne ispunjava uslove i ostalo nema veze nemam namjeru da je objelodanim xD , drzacu je kao privatni projekt/portfolio kako sam vec rekao.

U sustini bice bodovni system kao i prije , news , shop i ostale funkcije , manje vise isto kao ovaj site.

Zanima me vase misljenje, narucito misljenje vlasnika ovog sitea.

Evo par screenova kako izgleda prototip :

1. http://prntscr.com/g88td8
2. http://prntscr.com/g88tv1
3. http://prntscr.com/g88udt

Ovo je odprilike kako bi trebalo izgledati.
registracija / verifikacija zavrsena
trenutno radim na profilu / friends system / guest book i tako dalje.

Ima dosta posla oko stranice tako da
projekat bi mogao biti gotov za 1-3 mjeseca.

Eto raja cisto onako vase misljenje ? :D

- 1 2 3

icosoul_eclipse

Bodova: 1766

Madoxx je napisao/la:

opusteno kolega ;D

narucuje li se sta sa amazona, ebaya i tih gluposti, sjecas se da smo prije pricali nesto na tu temu:D

Inace @soul_eclipse kada pocinjemo sa ozbiljnim radom ?!

Pocinjemo kad Mario zavrsi novi CMS:)

ico000111_

Bodova: 230

Madoxx je napisao/la:

opusteno kolega ;D

narucuje li se sta sa amazona, ebaya i tih gluposti, sjecas se da smo prije pricali nesto na tu temu:D

Inace @soul_eclipse kada pocinjemo sa ozbiljnim radom ?!

amazon nisam probao, ebay sam probao dva puta

Prvi put
Kupim battery grip za Canon 60D .. dodje mi on ne radi. Ja napisem poruku preko ebaya kinezu.. On mi refunda pare, ja ga pitam kako ovo da ti sad vratim kaze on ne treba nista, posalji nam video da vidim u cemu je problem mozda ti mozemo pomoc.

Ja nisam ni slao video i dodjem jedan dan rastavim ga provjeravam sa mjernim imal uopste struje mozda je spoj neki jer je to kineski bateri grip... i primjetio samo prije toga kako je onaj flat kabal u krivo stavljen.

I ja sastavim reko ne radi ovo kad bezveze stavim ga na aparat kad radi ocm HAHAHA et dobio refund i popravio dio tacnije vjerovatno je flat malo ispao u toku transporta.

Drugi put
Kupio maske neke i zastitna stakla za iphone 7 .. i to je doslo

Najvise volim gear best uvijek stigne u roku 20 dana.. max 25 .. eh sad jedino ako imaju neke praznike tamo kod njih onda dodje za 30 al to je rijetko.. sa gearbesta sam dosta narucivao i za sebe i za raju koja nema paypal i to:)

icoLavShinoda

Bodova: 0

soul_eclipse je napisao/la:

Smijesno ovo ko je god uzeo gamers.ba nece to vise biti isto.

Da se mi fokusiramo na nase da dizemo ovo:)

I gdje najeftinije mogu ja uzeti .ba domenu ???

uzeo je lik linux, onaj sa g.ba iz sarajeva momak, rega, poznajem ga licno, e sada sta ima na umu,cemo da vidimo:D
al' bolje da i on uzeo nego neko drugi:D

aj uzdravlje

icoMorgaN

Bodova: 701

trebao sam ja uzeti gamers...:D

- 1 2 3

Odgovori