ITAkademija | GamersCyber.com

Registracija Zaboravio password?

Odgovori

22.08.2017 - 22:27 - 23 pregleda - 7 odgovora

forgy

Bodova: 522

Dobro vece ljudine!:D
Na nagovor vise ljudi upisao sam ITA - programiranje. Znam da koliko ima pozitivnih toliko i negativnih komentara sto se tice same akademije , te da je samo dobra reklama. Uostalom , moze se sve nauciti preko yt-a , tone i tone tutorijala.

Sto se tice programiranja , nemam nekog iskustva , ali imam jaku volju i zelju za napredovanjem. Mene najvise zanima u kom smjeru da idem sa programiranjem, te koje su prednosti i "mane".

Jedan od navedenih kurseva mogu izabrati:

PHP Web Development ;
JAVA Development;
Software Development;
Microsoft Web Development;
Microsoft Windows Development;
Microsoft Development;
Software Engineering;

Da li ima neko iskustva sa ITA ? (Zavrsio / upisao)

poyy:D

1

ico000111_

Bodova: 203

Nisam upisao/zavrsio dosta sam cuo o akademiji od ovog tvog izbora...

Microsoft Windows Development..

Mada moja preporuka ako te zanima jeste ADMINISTRATION DEPARTMENT ...al Microsoft Windows Development je ok...

Sto se tice akademije neko je prihvata neko ne iskreno... necu da ti ubijam zelju i slicno al et to je moj izbor sto si ponudio

Post editovao 000111_ - 22.08.2017 - 11:08:35

icoElysium

Bodova: 566

Ja sam upisao ITAcademy, Microsoft Web Development, nastava pocinje u Novembru, pa cemo vidjeti. Misljenja su 50/50 neko voli, neko ne. U sustini, programiranje mozes da naucis na jutjubu bez ikakvih problema.

Sustina ITAcademy jeste da imas kod njih da polazes ispite primjera radi za Microsoft certifikate.

Vjerovatno si prelistao njihovu stranicu od do, jer ipak, nije jefino.

Novac je generalno u Microsoft Web Development, ali ipak ti moras da vidis gdje se pronalazis najbolje, prelistaj za svaki program kojeg si naveo tako da bas znas u sta ulazis i da li ti to uopste volis. 8)

Post editovao Elysium - 23.08.2017 - 11:08:59

icoMichaisN

Bodova: 240

Elysium je napisao/la:

Ja sam upisao ITAcademy, Microsoft Web Development, nastava pocinje u Novembru, pa cemo vidjeti. Misljenja su 50/50 neko voli, neko ne. U sustini, programiranje mozes da naucis na jutjubu bez ikakvih problema.

Sustina ITAcademy jeste da imas kod njih da polazes ispite primjera radi za Microsoft certifikate.

Vjerovatno si prelistao njihovu stranicu od do, jer ipak, nije jefino.

Novac je generalno u Microsoft Web Development, ali ipak ti moras da vidis gdje se pronalazis najbolje, prelistaj za svaki program kojeg si naveo tako da bas znas u sta ulazis i da li ti to uopste volis. 8)

Je li IT Akademija u BiH moze samo online? Ili imaju i kod nas predavanja?

icoElysium

Bodova: 566

MichaisN je napisao/la:

Je li IT Akademija u BiH moze samo online? Ili imaju i kod nas predavanja?

https://www.it-akademija.com/it-kursevi-u-sarajevu

https://www.it-akademija.com/kontakt-adrese-i-telefoni

Ja koliko znam, oni su u Sarajevu, Beogradu i Bukureštu.

Ja sam izabrao DL jer nisam iz Sarajeva ali oni imaju opremljene učionice u Sarajevu za predavanja.

Post editovao Elysium - 23.08.2017 - 04:08:46

icounm4sk

Bodova: 1686

Da se mene pita, nikad ne bi upisao da učim na njoj, sve što znam naučio sam preko interneta, i dovelo me je do fullstack developer pozicije u dobroj firmi.

Post nagrađen +10 bodova

icodYn

Bodova: 16

unm4sk je napisao/la:

Da se mene pita, nikad ne bi upisao da učim na njoj, sve što znam naučio sam preko interneta, i dovelo me je do fullstack developer pozicije u dobroj firmi.

De ba Marijo, šta ti znaš:D

Šalu na stranu. Samouk početi učiti nešto nije isto kao kada ti to neko u praksi pokaže i objasni detaljno. Ne osuđujem, niti govorim da je nemoguće sam naučiti (bilo šta), ali ljudi koji su školovani i usmjereni ka tome da prenose svoje znanje na druge rade svoj posao efikasno.

Tvoja nafaka je što si našao posao i to sve, ali većina istih koji se odluče za tu branšu možda neće moći pronaći mjesto u firmi bez certifikata, tako da je i to još jedan dodani plus u svemu tome.

OT,

Halali na citiranju, zaželio se pametovanja i diskusije:D Poyy za bracu Marija i sreĆno u firmi. Prave glave, prave $$$ <3

Post nagrađen +10 bodova

icounm4sk

Bodova: 1686

dYn je napisao/la:

De ba Marijo, šta ti znaš:D

Šalu na stranu. Samouk početi učiti nešto nije isto kao kada ti to neko u praksi pokaže i objasni detaljno. Ne osuđujem, niti govorim da je nemoguće sam naučiti (bilo šta), ali ljudi koji su školovani i usmjereni ka tome da prenose svoje znanje na druge rade svoj posao efikasno.

Tvoja nafaka je što si našao posao i to sve, ali većina istih koji se odluče za tu branšu možda neće moći pronaći mjesto u firmi bez certifikata, tako da je i to još jedan dodani plus u svemu tome.

OT,

Halali na citiranju, zaželio se pametovanja i diskusije:D Poyy za bracu Marija i sreĆno u firmi. Prave glave, prave $$$ <3

Nije isto učiti sam i uz pomoć nekoga, slažem se, ali nije neophodno da bi naučio nešto.

1

Odgovori