Mokri snovi (FOTO / VIDEO) | GamersCyber.com

Registracija Zaboravio password?

Odgovori

28.08.2017 - 18:01 - 31 pregleda - 9 odgovora

dYn

Bodova: 16

Vozdrica ekipa,

Ne znam da li su pravila kofi šopa sejm šit kao na gejmersu, ali vidim nema puno aktivnih to*cvije?e* na indeksu, pa ae rekoH našvrLJam šta:D

Este mi dobri svi 'vako? Inače?

Gleda'l se šta? Filmovi, serije, preporuka, nešto? Pucate li šta na steamu-u (free-to-play; kokuZluk)? Lično, bacim tu i tamo CS:GO deathmatch i instant logout. Smorilo sve. Što se tiče filmova 0 bodEva, a od serija pratim Ozark na Netflixu, havarija serija, jebenica mrtva, abnormalno me baca na Breaking Bad (neam blage veze što xd) i GoT tu i tamo, čekam kraj ove sezone, al brat-bratu, oprali su na ruke, još me reddit ukenjao momački sa spojlerima -.-'

i et tako, da ne perem i ja, bacite reply i nahranite jednog crnju u africi svojim gestom, nama to ne znači ništa, a njima pogotovo <3 piiZ aUT

1

icodYn

http://prntscr.com/ge30of

lol?

icosoul_eclipse

Bodova: 1766

@dYn

Opp Op ovde pravila nema za stare Gamers.ba clanove:D:D

Ceka se 8 sezona The Walkind Dead znaci jedva cekam:)

Sto se tice igrica igram jedino FIFA 17 Carrer Mode.

Izbjegavaj spoilere:D

Imas kakvu ti preporuku za neku seriju ???

icoAdeminho

Bodova: 141

Vozdra vozdraa

Ponekad se koja CS:GO-a baci ako ima kakve raje, film neki ako bude dobar i sve u krug.

Kupio valjda neko gba domenu pa sprema se nesto.

ico000111_

Bodova: 230

Kupio prije 2 mjeseca BF4 igro ga 15 dana dosadilo
Kupio Rocketleague igro 15 dana dosadilo

Inace ne bih kupio ove igre da nisam zaradio te pare preko neta ... krampo sam storjx sa HDD kupio BF4 ...
a rocket league preko fivera..

Instaliro ponovo CSGO .. odigro jedan competitiv ... instant logout dosadilo

Nafuro se na lol da dodjem do zeljene divizije posle 10 gejmova dosadilo.

To je sto se tice PC i ostalih sranja.

Ceka se da krene GC sa radom iskreno jedva cekam ako ista krene bit cu u tome ako mogu i kolko mogu...

sto se tice serije Ozark .. kakva je jel blizu breaking bad-a ako jes da je nadjem da gledam

icoMadoxx

Bodova: 139

dYn je napisao/la:

http://prntscr.com/ge30of

lol?

Pa neki bajo kupio gba domenu pa cemo vidjeti sta ce tu biti:D...

Nit se sta igra, nit se sta gleda, tu i tamo neki dobar film, evo par preporuka od mene - Flypaper, Limitless, Now you see me; ko nije gledao neka svakako pogleda.

@soul istina ovo sto 000111 kaze ajmo zapocinjatiii ;D

icosoul_eclipse

Bodova: 1766

@Madoxx

Cekamo Maria da vidimo kako ide taj redizajn i hocemo li morati krenuti ispocetka tj prazniti bazu.

icoKilluminati

Bodova: 10

Uglavnom RTL KockicaxD
U CS nisam ušo od EPN ere...

icodYn

@soul_eclipse ; @000111_

Ozark i Game of Thrones pratim trenutno. Za GoT si vjerovatno čuo već ranije, a što se tiče serije Ozark, vrh, vrh, fakat.

Poredio sam je sa Breaking Bad-om iz meni nepoznatog razloga. Ima nekih sličnih dodirnih tačaka (da ne spojlam ko nije gledao BB ili Ozark), ali u globalu, serija je baš ono "priča za sebe".

Žanrovski gledajući, klasičan krimić. Izuzetno zanimljive uloge od kojih većina na početku nije baš najbolje definisana, pa kako serija iz epizode u epizodu odmiče, osjeti se ta neka dublja povezanost između istih.

Uglavnom, ko je gledao Breaking Bad, a vjerujem da velika većina vas jeste, ovo će mu definitivno leći.

Eh sad, Soul, za preporuku hmm..moraš mi malo precizirati šta bi volio gledati, iz kojeg si fazona, žanr?

Pošto sam ja više naklonjen krimi serijama, evo par nekih onako iz glave, jer je jutro i sinoć se popilo, pa ono..valjda kontaš xD

Breaking Bad, The Wire, pa recimo Dexter, onda Sons of Anarchy, Oz, Mr.Robot i tako dalje.

Gledao sam u zadnje vrijeme nekako i House-a, ali sam napravio pauzu, pa ću nastaviti, gotivna serija.

icounm4sk

Bodova: 1691

Haj neko napravi sliku sa ovim logom:

visina 250px, width nebitno, 1000xD

1

Odgovori